Макіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 36 була заснована в 1954 році.

Першим директором 1952 - 1958 року був Козеріг Олександр Іванович, заступник директора Мачковська Валентина Іванівна.

Макіївську загальноосвітню школу № 36 з 1959 по 1964 рік очолював директор Зленко Афанасій Федорович, заступник директора був Прищенко Володимир Іванович.

З 1965 - 1968 року була директором Шередега Віра Павлівна, а її заступником Прищенко Євгенія Омелянівна.

З 1969 - 1972 роки очолював нашу школу Перський Анатолій Максимович. Заступником тоді була Редзі Валентина Іванівна.

З 1973 по 1980 р. школу очолював Бунякін Олексій Кузьмич. Талановитий педагог, наполегливий, він поставив завдання створити стабільний творчий колектив. Олексій Кузьмич поєднував у собі посаду директора, завгоспа, постачальника, секретаря. Він залишався також учителем математики та креслення. Заступником директора були м'які, тактовні: Редзі Валентина Іванівна, Крупко Лідія Іванівна.

З 1981 - 2009 рік у керма правління стає молода активна, перспективна директор Кабанець Алла Леонідівна. 28 років вона очолювала нашу школу. Заступниками директора були Крупко Лідія Іванівна, Бабкова Людмила Едуардівна, Солодовник Ольга Валеріївна.

З 2009 року директором стала зовсім ще юна дівчина, яка відразу влилася у колектив, внесла в нього молоду енергійну струмінь, завоювала любов дітей і повага колег своєю доброзичливістю, молодістю, цікавими уроками та заходами Солодовник Ольга Валеріївна. Заступником директора стала Марченко Ольга Миколаївна

Відео про історію школи: